Bizi Arayın 0 505 917 85 26
Çalışma Saatleri 08.00-18.00
Üsküdar İstanbul
Close
Üsküdar İstanbul
0 505 917 85 26
info@damalift.com
Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Dama Lift, hidrolik kaldırma sistemleri sektöründeki yenilikçi bir markadır

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları ve iş ortakları için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı üretici markalarla çalışan Dama Lift, hizmet verdiği alanda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmekte, gerçekleştirdiği tüm projelerde üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Dama Lift'in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Türkiye ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle herkes için hayatı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Dama Lift'in Türkiye ve Avrupa'daki gibi büyük ölçekli imalatçılarla işbirlikleri bulunmaktadır.

Dama Lift'in yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal sorumluluk bilincini de yansıtmaktadır. Dama Lift, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Dama Lift'in sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Dama Lift, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Sektöründe standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliktelikleri ve projelerin her zaman tarafı olmaya devam edecektir.